Dom

Guangzhou Mingdexiu Textile Co., Ltd

profil firmy

  Guangzhou Mingdexiu Textile Co., Ltd to firma zajmująca się koronkami ślubnymi i innymi tkaninami, niezależnym projektowaniem, rozwojem, produkcją.

 

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w tej branży, specjalizując się w produkcji różnych modnych ręcznie robionych tkanin koronkowych.Jak na przykład:Tkanina z koronki 3D, ręcznie robione koronki, zroszony koronki, elegancka francuska tkanina z koronki, haftowana koronka, cekinowa tkanina z koronki i tak dalej.Nasze produkty to głównie produkty z najwyższej półki.Głównie eksportowane na Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią i ponad 60 krajów.


Możemy zaakceptuj niestandardowy projekt OEM lub ODM;zgodnie z Twoimi wymaganiami.Jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z nami w każdej chwili, jesteśmy dla Ciebie pasjonatami.


Serdecznie witamy klientów z całego świata, aby kierować naszą pracą.

 

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Guangzhou Mingdexiu Textile Co., Ltd. została założona w 2017 roku. Jest to zorientowana na technologię, silna siła techniczna i stabilna jakość produktu zintegrowana z przemysłem i handlem.Firma wprowadziła ponad 40 urządzeń dziewiarskich i hafciarskich z zaawansowaną technologią, o rocznej zdolności produkcyjnej 500 000 jardów.
Firma utrzymuje oryginalne produkty. Cudzoziemcy zwracają większą uwagę na badania i rozwój nowych produktów oraz aktywnie angażują się w inwestycje w modernizację przemysłu i transformację technologiczną.Istnieje ponad 10 profesjonalnych zespołów tworzących wzory i 8 projektantów wzorów, dotrzymuj tempa
razy i wytwarzać produkty wysokiej jakości, które spełniają potrzeby konsumentów.

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Sprzedawca

marki : Koronkowa tkanina MDX

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 100-500

Rok założenia : 2017

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Mingdexiu Textile Co., Ltd Certyfikaty